Minu ilusalong

www.janssen-beauty.ee
RF Lifting
Pealeht
Uudised
JANSSEN
Teenused
Hinnad
Küsimused

RF Lifting - see on uusim meetod näonaha noorendamiseks ning pinguldamiseks ilma kirurgilise sekkumiseta, komplikatsioonideta ja pika taastumisajata; samuti võitluses tselluliidiga ning kortsude silumiseks.

Raadiosageduse (Radio Frequency- RF) kasutamine kosmetoloogias on üks viimaseid  avastusi.
RF Lifting on koondanud endasse kõige juhtivamad RF-teraapia tehnoloogiad - termolifting, raadiosageduslik lifting, tehnoloogia
THERMACOOL.

See on uusim ja potentsiaalselt ka kõige revolutsioonilisem valutu protsess, mida nimetatakse naha noorendamiseks raadiolainetega või ka termiline pinguldamine, kus raadiosagedusega lained tungivad sügavale nahapinna alla ja tihendavad seal peituvat kollageeni struktuuri.

Nahk koosneb kolmest kihist: pealisnahk ehk epidermis, pärisnahk ehk dermis ning nahaalune rasvkude. Naha sügavam kiht - dermis - sisaldab suurel hulgal kollageeni, mille kiud moodustavad nahka toestava võrgustiku ja vastutavad naha tugevuse, tekstuuri ja elastsuse eest. Vananev nahk muutub õhemaks, hapramaks, kortsuliseks ja ebaühtlaseks eelkõige seetõttu, et naharakkude jagunemine aeglustub ning kollageeni ja elastiini tootmine väheneb. Stimulatsiooni abil saab seda protsessi osaliselt tagasi pöörata ning kollageeni tootmist suurendada. Ravi eesmärk on noorendada olemasolevat kollageeni ning stimuleerida uue tekkimist.

RF Lifting aparaadi abil toimub kudede sügavsoojendamine kontrollitava võnkesagedusega elektromagnetlainete abil. Samal ajal, kui raadiolained soojendavad sisemisi kudesid, on naha pealmine kiht - epidermis - kaitstud jahutava geeliga, kuid kaitstud eelkõige tänu soojuse ja energia ülekandmisele naha sügavamatesse kihtidesse ning nahaalustesse rakkudesse. Vastupidiselt teistele termilistele protseduuridele (IPL impulssvalgusravi, laser, infrapunakiirgus) epidermis ja lihaskude ei kuumene. See välistab naha kahjustamise või kuumusest tingitud ärritusnähud. Protsess ise on täiesti valutu. Toimub kollageenikiudude lühenemine dermise sügava kontrollitava soojendamise mõjul.  Selle tulemuseks on nähtav näo- ning teiste piirkondade naha pinguldumine. Peale protseduure toimub võimas uue kollageeni moodustumise stimuleerimine nahas ning selle sügavamates kudedes. 

Meetod on spetsiaalselt välja töötatud selle jaoks, et aidata närtsival nahal taastada endist noorust ja elastsust. See põhineb raadiosagedusliku kiirguse toimel, millel on teatud seadistatud parameetrid aga domineerivaks mõjufaktoriks on väga kõrge sagedus. Raadiolainete kiirgusenergia tungib sügavale naha alla (kuni 5 mm), kiirguse piirkonnas asuvates kudedes toimub temperatuuri tõus, mille toimel tõmbuvad naha all asuvad ja selle elastsust tagavad kollageenkiud kokku ning tihenevad. See võimaldab sõna otseses mõttes koheselt tunnetada naha kokkutõmbumist juba peale esimest protseduuri. Kuid väga tähtis aspekt sealjuures on see, et raadiosagedusliku kiirguse tulemusel toimub nõrgenenud ja väljaveninud kollageenkiudude asemele uute moodustumine.
Protsess ise sarnaneb „dominoprintsiibile“, kuna naha paranemine kestab pärast protseduuri veel pool aastat ja isegi kauem, mille jooksul toimub pidev naha ja nahaaluste kudede tugevnemine. Tänu just nimelt sellele on pinguldusefekt üsna pikaajaline.

Aparaadid, mida meetodi puhul kasutatakse, võimaldavad läbi viia protseduure nii näonahal kui ka keha teistel piirkondadel, lahendades mitmesuguseid probleeme, nagu näonaha ja silmaümbruste piirkonna närtsimine, naha elastsuse kadumine peale sünnitust ja kiiret kõhnumist, naha väljavenimise peale rasvaimu või teisi plastilisi operatsioone (nn „rippuv nahk“). Eksperdid ütlevad, et tehnoloogia on ennast kõige paremini tõestanud kesk- ja hiliskolmekümnendates ning neljakümnendates naistel ja meestel.


Raadiolainete mõjutusel
tekkinud soojuse bioloogilise toime tulemuseks on kollageenkiudude momentaalne lühenemine ja sellele järgnev pikenemine 4-6 kuu jooksul sõltuvalt naha individuaalsest kvaliteedist. 

Hilisema kollageenkiudude pikenemise tulemusel algab uue kollgeeni, elastiini ja hüaluroonhappe süntees koos naha pinguldumisega, mis parandab oluliselt selle välisilmet, taastab endise elastsuse ning vähendab „apelsinikoore“ efekti. Selle tulemusena toimub näonahal märgatav kortsude vähenemine suurenenud kollageenitootmise mõjul, kehal aga muutub nahk siledaks koos selgelt väljenduva noorendava efektiga.  


Nahas ja nahaaluses rasvkoes käivituvad järgmised protsessid:

 • Energeetilise tasakaalu taastumine, mille tulemusena mõjutatakse probleemi algpõhjuseid
 • Kollageeni moodustumise ja uuenemise protsesside ning sidekoerakkude stimuleerimine
 • Vereringe kiirendamine ja vereringe parandamine
 • Veresoonte seinte elastsuse ja läbilaskvuse taastamine
 • Tursetest tingitud sõlmedevaheliste kudede vabastamine tselluliidi korral  
 • Rasvade lõhustumise alustamiseks vajaliku temperatuuri taastamine
 • Fibroosiprotsessi peatamine nahaaluses sidekoes asuvates rasvarakkudes
 • Temperatuuri tõusmine soodustab ainevahetusprotsesside kiirenemist, kõigi keemiliste reaktsioonide kiirenemist ja rasvade lõhustumist
 • Kahjustunud anatoomiliste struktuuride vereringetingimuste parandamine ja hapnikuga küllastamine
 • Loomulike vananemisvastaste protsesside taastamine, naha tõeline ja täielik noorenemine

Kõik see viib naha elastsuse muutumiseni, võimaldades parandada vananeva naha kvaliteeti, suurendada vananemisvastast toimet ning teostada naha uus modelleerimine

Tulemused

 • Nii kliendile kui kosmetoloogile silmaga nähtav noorendav ja pinguldav efekt, märgatav kortsude vähenemine juba peale esimest protseduuri (silmade, lauba, näoovaali, kaela ja dekoltee piirkonnas). Lisaks toimub peale protseduurikuuri nahas ja selle sügavamates kihtides uue kollageeni tootmise võimas stimuleerimine fibroplastide stimuleerimise arvel
 • Noorendava efekti suurenemine ravikuuri käigus ja järgneva 6 kuu jooksul peale kuuri
 • Kestev noorendav efekt - dermise enda aktiivse kollageenitootmise ja hüpodermise sidekoe kiudude stimuleerimise tulemus
 • Naha vananemisprotsesside vähenemine, mis säilib kuni 2 aastat
 • Tselluliidi vähenemine, jalgade ja tuharate kontuuri taastamine, venitusarmide paranemine, samuti talje ümbermõõdu korrigeerimine, rasvkoe vähenemine, naha elastsuse taastumine

Vastunäidustused

 • Aktiivsed või süstemaatilised kohalikud infektsioonid
 • Rasedus
 • Südamestimulaator

Kõrvalnähud

 • Komplikatsioonid  ja kõrvalnähud puuduvad
 • Võimalikud harvad ebaolulised kõrvalnähud epidermises, nt mingi piirkonna kuumenemine (oleneb naha struktuurist)
 • Ajutine ärritus (kerge punetus või kihelemine) kõrgenenud tundlikkuse korral

Uurijad on tõestanud, et naha noorenemine toimub kõige parema stsenaariumi järgi kõigist võimalikest - rakkude loomuliku stimuleerimise teel, mille tulemuseks on pikaajaline naha pinguldumine nendes piirkondades, kus on märgata elastsuse ja prinkuse kadumist. 

Protseduur on täielikult ühildatav teiste meetoditega - fotonoorendamise, keemilise koorimise, mesoteraapiaga jne - seega on võimalik vastastikuse toime suurenemine.

RF Lifting (mitteoperatsiooniline lifting)

                                      HINNAD

 NÄOPROTSEDUURID

Töötlevate tsoonide kogus

Hind EURO 

Silmad (kuni 10 minutit)

2

22,50 

Nägu (40 minutit)

3

51,00 

Dekoltee (10 minutit

1

22,50 

Laup (kuni 10 minutit) 

1

 22,50 

Kael (kuni 10 minutit)

1

22,50 

Alumine näo kolmnurk + kael ja lõug (30 minutit)    

2

 38,50 

 KEHAPROTSEDUURID

Töötlevate tsoonide kogus

Hind EURO 

                Reied ümber ringi (40 minutit)
4
51,00 

Kõht (20 minutit

1

22,50 

Reite sisemised küljed (40 minutit)

2

38,50 

Tuharate piirkond (40 minutit )

2

38,50 

Reite välimised küljed (40 minutit )

2

38,50 

Põlved (kuni 20 minutit )

2

22,50 

Kaelatsoon (kuni 20 minutit )

1

22,50 

Õlad (20 minutit )

1

26,00 

Sääred (20 minutit )

2

26,00 

Tagasi uudistesse.....