Meist

Minu ilusalong on avatud alates 13. oktoobrist 2003. Selle aja jooksul on laienenud pakutavate teenuste hulk ning suurenenud kõrgekvaliteediliste kosmeetikatoodete ja -materjalide valik. Samas on jäänud muutumatuks üks: hooliv ja tähelepanelik suhtumine igasse klienti.

Minu ilusalong on sõbralik ja heatahtlik professionaalide kollektiiv, kelle püüdlused on suunatud sellele, et meie püsikliendid ja külalised saaksid parima kogemuse, hea tuju ja kvaliteetse teenuse.

Alates 2004. aastast oleme professionaalse saksa kosmeetikasarja JANSSEN COSMETICS ametlik maaletooja.

2010.aastast oleme professionaalse saksa kosmeetikasarja INSPIRA COSMETICS ametlik maaletooja.

Igakuiselt toimuvad seminarid professionaalsetele kosmeetikutele.

Salongis on müügil kosmeetikatooted näole ja kehale, professionaalsed juuksehooldussarjad, hooldusvahendid kätele ja jalgadele. Paljusid tooteid ei ole võimalik vabamüügist osta, neid leiab vaid professionaalsetest ilusalongidest ning loomulikult ka Minu ilusalongist.

Loodame siiralt, et meie salongis veedetud aeg pakub Teile täieliku rahulolu ning võib saada toredaks kingituseks nii lähedastele, sõpradele kui äripartneritele!

Saksa kosmeetikafirma JANSSEN COSMETICS, mille omanikuks on Hr. Walter Jansseni perekond, on asutatud ja registreeritud Saksamaal Aaheni linnas 1990a. Perefirma Janssen tegevuse eesmärk on toodete kvaliteet, nende efektiivsus ja innovatsioon ilu -ja tervisetoodete valdkonnas.

JANSSEN COSMETICS kosmeetikatoodete kõrge kvaliteet, nende, ohutus ja efektiivsus on kinnitatud rahvusvaheliste sertifikaatidega, mis kindlustavad brändile JANSSEN COSMETICS kõrge reputatsiooni ja tuntuse maailmaturul.

Kosmeetikafirmat JANSSEN COSMETICS on 15 korda järjest autasustatud innovatsioonialase preemiaga PRIXN.PIERANTINI de L “INNOVATION Pariisis.

JANSSEN COSMETICS kompanii edu saladus peitub kahe teaduse sümbioosil – farmaatsia ja kosmetoloogia. Kasutades biotehnoloogiliste toodete väljatöötamisel kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide uusimaid avastusi, kes juurutavad teaduslikult põhjendatud retseptide koostisosi koos bioloogiliselt aktiivsete maa- ja meretaimestiku substanstide koosmõju kõrge efektiivsusega komplekse nahahoolduse jaoks nii professionaalseks kui koduseks tarbimiseks.

JANSSEN COSMETICS toob kosmeetikaturule laia sordi kõrgkvaliteetseid tooteid nii näo kui kehahoolduseks, SPA- kui welness teraapiaks, mis võimaldavad välja valida ideaalselt sobivad tooted vastavalt teie näo- ja kehanaha tüübile.