Firma Janssen Cosmetics

Firma Janssen Cosmetics

Saksa kosmeetikafirma JANSSEN COSMETICS, mille omanikuks on Hr. Valter Jansseni perekond, on asutatud ja registreeritud Saksamaal Aaheni linnas 1990a. Perefirma Janssen tegevuse eesmärk on toodete kvaliteet, nende efektiivsus ja innovatsioon ilu -ja tervisetoodete valdkonnas.

JANSSEN COSMETICS kosmeetikatoodete kõrge kvaliteet, nende, ohutus ja efektiivsus on kinnitatud rahvusvaheliste sertifikaatidega, mis kindlustavad brändile JANSSEN COSMETICS kõrge reputatsiooni ja tuntuse maailmaturul.

Kosmeetikafirmat JANSSEN COSMETICS on 5 korda järjest autasustatud innovatsioonialase preemiaga PRIXN.PIERANTINI de L “INNOVATION Pariisis.

JANSSEN COSMETICS kompanii edu saladus peitub kahe teaduse sümbioosil – farmaatsia ja kosmetoloogia. Kasutades biotehnoloogiliste toodete väljatöötamisel kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide uusimaid avastusi, kes juurutavad teaduslikult põhjendatud retseptide koostisosi koos bioloogiliselt aktiivsete maa- ja meretaimestiku substanstide koosmõju kõrge efektiivsusega komplekse nahahoolduse jaoks nii professionaalseks kui koduseks tarbimiseks.

JANSSEN COSMETICS toob kosmeetikaturule laia sordi kõrgkvaliteetseid tooteid nii näo kui kehahoolduseks, SPA- kui welness teraapiaks, mis võimaldavad välja valida ideaalselt sobivad tooted vastavalt teie näo- ja kehanaha tüübile.