ABSOLUTE SERUM Ref. IC-5420 / IC-5420P

ABSOLUTE SERUM Ref. IC-5420 / IC-5420P

45.00 

Absoluutseerum 360°

Ref. 5420-Koduhooldus 30 ml, 5420P-Proff. 50 ml

Kirjeldus

Absoluutseerum (Absolute Serum) võitleb korraga kõigi vananemise märkide vastu, see on 24-tunni seerum. Tänu kõrgtehnoloogilisele Matrixyl Synthe 6 ® peptiidile, mis stimuleerib 6 kõige olulisema nahamaatriksi komponendi sünteesi, väheneb kortsude sügavus ja nahk saab silmnähtavalt volüümi juurde. Samal ajal on väga efektiivne koostisaine punase teepõõsa ekstrakt, millel on saastumisvastane mõju. Kreemi koostisesse kuuluvad mitmekülgselt nahka kaitsev ektoiin®, eriline UVA/UVB valguskaitsefilter, Venuceane’i® pakutav infrapunakaitse ja kõrge energiaga hev-valguse / ekraanivalguse kaitse (tahvelarvuti, laptop, mobiiltelefon, kuvar) tänu superpuuviljale kakaole. Paraneb elastiinikudede loome. Lisaks pakub Pentavitiin™ pikaajalist (72 tundi) niisutust nahale ja nahabarjääri kaitset. Lühikese ja pika ahela hüaluroonhapped muudavad naha pringiks ja edelweissi ekstrakt rahustab nahka ja kaitseb seda oksüdeerumise eest. Kortsud pehmenevad ja naha pealispind sileneb. Aktiivainete innovatiivne ja holistiline kooslus muudab Absolute seerumi tõeliseks igakülgseks vananemisvastaseks tooteks.

Tootekood: IC-5420 / IC-5420P Kategooriad: ,
Puhasta
 • Kirjeldus
 • Lisainfo
 • Arvustused (0)

Kirjeldus

TULEMUSED

* Kortsudevastane mõju

* Kaitseb nahka saastunud õhu eest

* UVA/UVB ja IR-kaitse

* Aktiivne rakkude kaitse tänu ektoiinile®

* Kõrge energiaga IR-, hev-valguse eest (tahvelarvuti, sülearvuti, mobiiltelefon, kuvar)

* Niisutab nahka intensiivselt

* Kaitseb naha barjääri

* Pinguldab nahka

* Rahustab nahka

* Parandab elastiinikudede loomet

* Silub nahka

TOIMEAINED

 • Matriksüül Synthe 6 ®: Viimane läbimurre peptiidide uuringutes! Väga efektiivne peptiid, mis stimuleerib 6 nahamaatriksi peamise komponendi sünteesi epidermise ja dermise liitekohtades. Nahk on siledam ja pringim. Kliinilised uuringud on näidanud, et kasutades seda kahe kuu jooksul kaks korda päevas väheneb kortsude maksimaalse sügavus otsaesisel umbes 16% võrra ning kortsude hulk otsaesisel langeb umbes 30% võrra. Inetud kanavarbad pehmenevad samuti märkimisväärselt.
 • Ektoiin ®: Raku kaitsefaktor, mida toodavad mikroorganismid, mis kaitsevad rakke aktiivselt kuumuse ja UV-kiirguse eest ja reguleerivad selle niiskusesisaldust.
 • Pentavitiin™: Nahaga identne süsivesinikukompleks naha pikaajaliseks niisutamiseks. 72 tunni jooksul saavutatakse tänu keratinotsüütide pidevale eritu-misele pikaajaline mõju. See tugevdab barjäärifunktsiooni, mis vähendab nahakihtide vahelist veekadu.
 • Pika ahela hüaluroonhapped: Pika ahela hüaluroonhapped ei ole võimelised naha sisse tungima, aga need moodustavad naha pinnale vett siduva kihi, mis kaitseb nahka kuivamise eest. Peenikesed kortsud silenevad (kortse täitev mõju).
 • Lühikese ahela hüaluroonhapped: Lühikese ahela hüaluroonhapped suudavad tungida sarvkesta pealmistesse rakkudesse ja seal vett siduda. Selle tulemuseks on kõrgem veesisaldus nahas ja nahakihtide vaheline veekadu väheneb. See niisutab nahka pikaajaliselt ja pehmendab seda seestpoolt väljapoole.
 • Edelweissi ekstrakt: Alpi jänesekäpa ehk edelweissi ekstraktil on kõrge anti-oksüdeeriv mõju, see toimib väga hea radikaalide tõkestajana ja kaitseb nahka liigs-ete vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest. Lisaks on ekstraktil ka rahustav mõju. Enamgi – edelweiss tõkestab ensüüme (näiteks hüaluroniide ja 5-lipoksügenaase, mis aitavad naha vananemise vastu).
 • Punase teepõõsa ekstrakt: Tänu selle mitmekülgsetele omadustele on looduslik ekstrakt kasutusel õhusaaste vastase ainena. Sellel on nii antioksüdatiivsed kui põletikuvastased omadused. Lisaks stimuleerib ekstrakt kollageni sünteesi. Läbi viidud uuringud on näidanud naha niiskustaseme paranemist ja kortsudevastast mõju.
 • UVA/UVB: Valguskaitsefilter kaitseb nahka valgusmõjudest põhjustatud kahjude eest.
 • Venuceane®: Ennetab infrapunavalgusest põhjustatud stressi. See vähendab põletikulisi reaktsioone, parandab sarvkesta niisutatust ja aitab säilitada naha struktuuri, vähendades sellega kortsude teket.
 • Kakaoseemne ekstrakt: kaitseb nahka kõrge sagedusega hev-valguse eest (tah-velarvutid, sülearvutid, mobiiltelefonid, arvutiekraanid). Peptiidid ja teised Peruu ka-kao koostisosad aitavad parandada elastiinikudede loomist. Kortsud pehmenevad ja naha pind sileneb.

Lisainfo

Maht

30ml, 50ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “ABSOLUTE SERUM Ref. IC-5420 / IC-5420P”