Cooling Massage Tools Ref . 614976

Cooling Massage Tools Ref . 614976

12.90 

Jahutava toimega massaazikuul
Ref.614976-Proff. 1 tk

Kirjeldus

Jahutava effektiga klaasist massaazi instrument.

Puhasta
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Arvustused (0)

Kirjeldus

TULEMUSED

Jäämassaažist saab teie ilurutiini uus lemmikosa! Külm aitab vähendada turseid ja põletikku, samal ajal kui tõstev liigutus aitab stimuleerida verevoolu ja parandada naha tekstuuri, jättes naha säravamaks ja nooruslikumaks.

Juhised: – Asetage võlukepp külmkappi (max 10 minutit) – Enne kasutamist loputage ja kuivatage nägu hoolikalt. – Kandke peale oma lemmikniisutavat seerumit, geeli või kreemi. – Eemaldage võlukepp külmkapist ja masseerige õrnalt oma nägu 3-5 minutit, kasutades ülespoole tõstvaid liigutusi. – Loputage pulka pehme seebi ja veega ning hoidke jahedas kuivas kohas.

KASUTAMINE

Asetage võlukepp külmkappi (max 10 minutit) – Enne kasutamist loputage ja kuivatage nägu hoolikalt. – Kandke peale oma lemmikniisutavat seerumit, geeli või kreemi. – Eemaldage võlukepp külmkapist ja masseerige õrnalt oma nägu 3-5 minutit, kasutades ülespoole tõstvaid liigutusi. – Loputage pulka pehme seebi ja veega ning hoidke jahedas kuivas kohas.

Meeldiv jahutav elamus kuumadel suvepäevadel!

Ärge asetage sügavkülma – Kasutage ainult vastavalt juhistele – Ärrituse ilmnemisel lõpetage kasutamine – Hoida lastele kättesaamatus kohas!!!

Lisainfo

Maht

1tk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Cooling Massage Tools Ref . 614976”