Fair Complexion Serum Ref. 3330

Fair Complexion Serum Ref. 3330

18.60 

Klaari jume serum
Ref. 3330 –Koduhooldus 30ml
Kirjeldus
Klaari jume seerum on ideaalne täiendus sära andvale kaitsvale päevakreemile. Sära andev buuster kantakse nahale enne kreemi ja see tugevdab selle mõju suurepäraselt.
Klaari jume seerum sisaldab heksüülresortsinooli, äärmiselt efektiivset naha helendajat, millel on vananemisvastased omadused. Kliinilised uuringud on tõestanud selle tugevat helendavat mõju ning toimet naha tooni ühtlustamisel. Vananemisvastane kasulik mõju ilmneb tänu kollageeni ja elastiini teket stimuleerivatele ainetele. Lisaks heksüülresortsinoolile kasutatakse looduslikku kompleksi, mis on tehtud fütiinhappest ja mooruspuu ekstraktist. Mooruspuu ekstrakt ja fütiinhape takistavad türosinaasi. Lisaks stimuleerib fütiinhape raku uuenemist. Kõik surnud naharakud (kõrgema melaniinisisaldusega) vabastuvad ja kantakse nahast välja, samas kui uued naharakud (oluliselt madalama melaniinisisaldusega) saavad vabalt kasvada. Lühikese ja pika ahela hüaluroonhapped aitavad intensiivselt nahka niisutada ja siluvad koheselt kuivusest põhjustatud kortsud.
Tulemus: regulaarsel kasutamisel (vähemalt 8 nädala jooksul) muutub naha toon õrnalt klaarimaks.

Tootekood: 3330 / - Kategooriad: , ,
Puhasta
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Arvustused (0)

Kirjeldus

TOIMEAINED
• Heksüülresortsinool: äärmiselt efektiivne aktiivaine on võimas türosinaasi tõkesti, mis pleegitab tõestatult nahka 8 nädala jooksul: +37% Lisaks on heksüülresortsinoolil kliiniliselt tõestatud vananemisvastane mõju (parandab märkimisväärselt ebatasasusi, väikseid kortsukesi ja helendab nahka)
• Mooruspuu ekstrakt ja naatriumfütaat: mooruspuu ekstrakt ja fütohape takistavad türosinaasi. Fütohape stimuleerib lisaks naha uuenemist. Kõik surnud naharakud (kõrgema melaniinisisaldusega) vabastuvad ja kantakse nahast välja, samas kui uued naharakud (oluliselt madalama melaniinisisaldusega) saavad vabalt kasvada.
• Lühikese ja pika ahela hüaluroonhapped: intensiivselt niisutavad ja hüdreerivad
• Sahhariidi isomeraat: niisutav aine, mis pärineb looduslikest suhkrutest; seondub tugevalt naha keratiiniga ja tänu selle väga headele vettsiduvatele omadustele tungib niiskus selle tulemusena optimaalselt naha sisse.
TULEMUSED
* Kaitseb nahka pruunistavate UV kiirguse eest
* Pärsib melaniini sünteesi teket
* Kaitseb vabade radikaalide eest
* Niisutab ja hoiab niiskust nahas
* Jätab naha pehmeks ja siledaks
KASUTAMINE
Kanna seerum puhtale näole, kaelale ja dekolteele kergete masseerivate liigutustega kreemi alla.

Lisainfo

Maht

30ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Fair Complexion Serum Ref. 3330”