Beautician Glycolic Peel Ref. 407 Proff

Beautician Glycolic Peel Ref. 407 Proff

Glükoolhappel põhinev koorimine salitsüülhappe lisandiga

Ref. 407-Proff. 125 ml

Kirjeldus

Beutician Glycolic Peel on ainulaadne veevaba valem vabade aktiivsete alfa- ja beetahüdroksüülhapetega. Koorimine sisaldab 10% glükool- ja salitsüülhapet.

Glükoolkoorimine soodustab naha intensiivset niisutust, sügavpuhastust, noorendamisprotsesside aktiveerimist nahas ja aktiivsete koostisosade paremat imendumist.

Seda toodet pole hetkel loas ja pole seetõttu saadaval. Professionaalsete toodete hind ja saadavus on näha vaid registreeritud kasutajatele.

  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Arvustused (0)

Kirjeldus

Toime:

Glükoolkoorimine soodustab naha intensiivset niisutust, sügavpuhastust, noorendamisprotsesside aktiveerimist nahas ja aktiivsete koostisosade paremat imendumist

Aktiivained:

  • glükoolhape (10%)
  • salitsüülhape (10%)

Kasutamine:

Kandke näole paks kiht koorivat kreemi, vältides silmaümbrust. Parema tulemuse saavutamiseks võib näo katta polüamiidsalvrätikuga. 10 minuti pärast eemaldage toode ja peske nägu hoolikalt. Ärge kasutage koorimist ärritunud ja tundlikul nahal ega pärast päikesehooldust. Pärast protseduuri on naha rahustamiseks soovitatav kasutada rahustavat geeli sarjast “Cactus”. Enne päikese kätte minekut kasutage päikesekaitsekreemi. Kaitske oma silmi toote sattumise eest. Kui toode satub silma, loputage neid põhjalikult veega.

Lisainfo

Maht

125 ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Beautician Glycolic Peel Ref. 407 Proff”