Beautician Malic Peel Ref. 405 Proff

Beautician Malic Peel Ref. 405 Proff

Õunhappel põhinev koorimine salitsüülhappe lisandiga

Ref. 405-Proff. 125 ml

Kirjeldus

Beautician Malic Peel – õunhappel põhinev koorimine salitsüülhappe lisandiga. Soodustab naha intensiivset niisutust, sügavpuhastust (akne eemaldamist), toimeainete tõhustatud imendumist järgnevatel protseduuridel, rakkude uuenemist ja taastamist, nahk muutub siledaks ja säravaks.

Seda toodet pole hetkel loas ja pole seetõttu saadaval. Professionaalsete toodete hind ja saadavus on näha vaid registreeritud kasutajatele.

  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Arvustused (0)

Kirjeldus

Toime:

Soodustab naha intensiivset niisutust, sügavpuhastust (akne eemaldamist), toimeainete tõhustatud imendumist järgnevatel protseduuridel, rakkude uuenemist ja taastamist, nahk muutub siledaks ja säravaks.

Aktiivained:

Õunhape (10%), salitsüülhape (10%)

Kasutamine:

Kandke näole paks kiht koorivat geeli, vältides silmaümbrust. Parema tulemuse saavutamiseks võib näo katta polüamiidsalvrätikuga. 10 minuti pärast eemaldage toode ja peske nägu hoolikalt. Ärge kasutage koorimist ärritunud ja tundlikul nahal ega pärast päikesehooldust. Pärast protseduure on naha rahustamiseks soovitatav kasutada “Cactus” sarja rahustavat geeli. Enne päikese kätte minekut kasutage päikesekaitsekreemi. Kaitske silmi toote sattumise eest. Kui koorimine satub silma, loputage neid põhjalikult veega.

Lisainfo

Maht

125ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Beautician Malic Peel Ref. 405 Proff”